İptal ve İade

Hangi ürünleri iade edemiyorum?
Kullanılmış, dışarıda giyilmiş, ürün ya da orijinal kutusu zarar görmüş ve etiketi kopmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kredi kartınıza/banka hesap numaranıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak hesabınıza yansıtılır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve deritime.com.tr’nin bankanıza müdahale etme yetkisi yoktur.

İade için yolladığım ürünün kargo bedeli bana mı ait?
deritime.com.tr’ye iade veya değişim için gönderdiğiniz ürünlerin kargo masrafları tarafımıza aittir.

Tutar iadem neden taksit taksit yatırılıyor?
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilir ancak bankanız tarafından kredi kartınıza geri ödemesi taksitli olarak kartınıza yansıtılır.

Ürünümü değiştirmek istiyorum. Ne yapabilirim?
deritime.com.tr’den satın aldığınız ürünü beğenmediyseniz/numara-beden değişikliği yapmak istiyorsanız ücretsiz gönderim için formu doldurunuz.

Ürünümü iade etmek istiyorum. Ne yapabilirim?
deritime.com.tr’den satın aldığınız ürününüzü beğenmediğiniz takdirde ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Buradaki formu doldurabilirsiniz.

Ürünümü iade için gönderdim. Şimdi ne yapmalıyım?
Ürününüz iade departmanımızda incelenir, iadeyi engelleyen herhangi bir sebep olmadığı anlaşıldıktan sonra, 5 iş günü içerisinde para iadeniz hesabınıza aktarılır.

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın

Sepet